Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Hollandia – Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások – DSU Managed Hosting en Beheer
Ministerie van Sociale Zaken en WerkgelegenheidNizozemskaObjavljeno dne 02. jun. 2026
Ni danega rokaOpis
Het doel van deze Aanbesteding is het selecteren van één leverancier voor het leveren van ICT-dienstverlening op het gebied van managed hosting en beheer. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 800.000 (achthonderdduizend euro) exclusief btw per jaar, derhalve totaal € 8.000.000 (acht miljoen euro) exclusief btw over een looptijd van 10 (tien) jaar. Indien en voorzover de overeenkomst als een raamovereenkomst zou worden aangemerkt, geldt een maximale omvang van € 12.000.000 (twaalf miljoen euro).
CPV kodi
System and support servicesDatabase and operating software development servicesSoftware support servicesData network management servicesApplication service providers
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Gemeente BeverwijkNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportFinancial transaction processing and clearing-house servicesSupporting services for the governmentRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Hogeschool Van Hall LarensteinNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsRok v 53 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Managed ICT-infrastructuur en bijbehorende beheerdiensten
Gemeente Midden-DelflandNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Zaaksysteem, DMS en Omnichannel Oplossing
De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa)NizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsSoftware programming and consultancy servicesRok v 48 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026