Finska – Gradbena dela – Mielenterveys- ja päihdekuntoutujien asumisyksikön vuokratilan hankinta Lahteen
Opis
Päijät-Hämeen hyvinvointialueen aluehallitus je odločil o organizaciji javnega nabavnega postopka za najem prostorov za stanovanje za osebe z duševnimi motnjami in odvisnostmi, katerega cilj je najemiti prostore, ki so primerni za prihodnje potrebe, varni, učinkoviti in ekonomični, ki so na območju mesta Lahde, za izvajanje storitev za stanovanje za osebe z duševnimi motnjami in odvisnostmi v regiji Päijät-Häme. Predmet nabave je dolgoročni najem prostorov, ki spada v področje uporabe zakona o nabavah (1397/2016), ko najemljivi prostori izpolnjujejo določila in zahteve nabavnega enota. Nabava vključuje najem prostorov, ki so primerni za skupno stanovanje in za 24-urno stanje, ki je primerno za izvajanje storitev za osebe z duševnimi motnjami in odvisnostmi, kar je izvedeno po načelu "ključi v roke". Prostori morajo izpolnjevati zahteve v dokumentih za povabilo na ponudbo. Podrobnosti o nabavi, odgovornostnih območjih in določilih za potrebne prostore so vidni v povabilu na ponudbo in v prilogah povabila na ponudbo. Na podlagi postopka Päijät-Hämeen hyvinvointialue izbere enega najemodajalca, ki bo odgovoren za izvajanje in najem prostorov za stanovanje za osebe z duševnimi motnjami in odvisnostmi v skladu s tem povabilom na ponudbo in njegovimi prilogami. Najemna lastnina mora biti pripravljena in sprejeta za uporabo in preverjena s strani organa za nadzor gradbenih del, ter pisno odobrena za uporabo najemodajalca najkasneje do 15. 8. 2028. Najemodajalec mora začeti delo na gradbenem/izvajalskem delu neposredno po tem, ko se gradbene dovoljenje postane zakonito, vendar najkasneje do 1. 8. 2027. Trajanje najema je omejeno na 20 let. Po 20-letnem obdobju omejenega najema se najem nadaljuje kot neomejen najem, ki ga lahko obe strani prekličejo s 12-mesečnim obvestilom.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Építési munkák – Turun kaupunki, Uittamon koulutalon väliaikaistila, vuokratilojen toimitus
Turun kaupunkiFinskaConstruction workRok v 30 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – Maanrakennusurakka - FG197 Hirvisuon Synkronikompensaattorilaitos, 1. vaihe
Fingrid OyjFinskaConstruction workRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – VS VF3 rampit (Hansalink3/Superstar+)
Helsingin Satama OyFinskaConstruction workHarbour construction worksEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla
Etelä-Karjalan hyvinvointialueFinskaConstruction workConstruction work for buildings relating to healthConstruction work for social services buildingsRok v 15 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026