Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Norveška – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – Framework agreement for digitalisation and technology.
MiljødirektoratetNorveškaObjavljeno dne 15. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Norveška agencija za okolje potrebuje konsultančne storitve na področju digitalizacije in tehnologije. Bodo podpisani vzporedni okvirni dogovori za področji 1. Razvojne vire in 2. Specializirane vire. Lot 2 je dodatno razdeljen na 2.1. Upravljanje in konsultančne storitve, 2.2. Oblikovanje, kartiranje in uporabniške izkušnje ter 2.3. Arhitektura, podatki in analiza.
CPV kodi
IT services: consulting, software development, Internet and supportSystems and technical consultancy servicesProject management consultancy services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Norvégia – Hardver-tanácsadási szolgáltatások – Procurement of product and user support resources 3SV 2026029851
FORSVARSMATERIELLNorveškaHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesProgramming services of systems and user softwareRok v 29 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Norvégia – Hardver-tanácsadási szolgáltatások – Procurement of product and user support resource SAP deployed 2026027619
FORSVARSMATERIELLNorveškaHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesProgramming services of systems and user softwareRok v 29 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Norvégia – Hardver-tanácsadási szolgáltatások – Procurement of a system architect for data conversion 202631999
FORSVARSMATERIELLNorveškaHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesProgramming services of systems and user softwareRok v 29 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Norvégia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – SAP Data Services Maintenance Contract
Statens vegvesenNorveškaIT services: consulting, software development, Internet and supportMaintenance of information technology softwareRok v 29 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026