Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Csehország – Gördülőállomány – Dodávky vozidel BEMU121-150, BEDMU 180, EMU121-150 a EMU230 a služby Full-Service
RegioJet a.s.ČeškaObjavljeno dne 24. jun. 2026
Ni danega rokaOpis
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka nových jednotek BEMU121-150, BEDMU 180, EMU121-150 a EMU230 a zajišťování služeb Full-Service k těmto dodaným jednotkám po dobu jejich provozu.
CPV kodi
Rolling stockRepair and maintenance services of rolling stock
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Személygépkocsik – Nákup vícemístného automobilu
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnostČeškaPassenger carsMotor vehicles for the transport of fewer than 10 personsRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Rohammentők – PN Brno – Sanitní a účelové vozidlo
Psychiatrická nemocnice BrnoČeškaParamedic vehiclesEmergency vehiclesPatient-transport vehiclesRok v 9 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Vízszállító gépjárművek – Cisternová zodolněná stříkačka CZS 40
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republikyČeškaWater-tender vehiclesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Platós és billenőszekrényes teherautók – Dodávka 1 ks nákladního vozidla pro autoškolu s tandemovým vlekem
Dopravní podnik Ostrava a.s.ČeškaFlatbed and Tipper trucksRok v 34 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026