Francija – Potrebščine za oskrbo z elektriko – 26N0049-FOURNITURE ET ACHEMINEMENT D'ELECTRICITE ET DE GAZ NATUREL
Opis
Ta javna povabilna postopka je izvedena po postopku: Odprti razpis - člena R.2124-2 1° in R.2161-2 do 5 javnega kodeksa za javne nabave. Njena naloga je: Dovoz in dostava električne energije in zemeljskega plina članom skupine naročnikov, katerih koordinator je metropolitanska regija Nice Côte d'Azur, po naslednjem poteku: ELEKTRIČNA ENERGIJA: NAKUPNI PLAN (4 leta): 2026, 2027, 2028, 2029 DOSTAVA (3 leta): 2028, 2029, 2030 PLIN: NAKUPNI PLAN (4 leta): 2026, 2027, 2028, 2029 DOSTAVA (4 leta): 2027, 2028, 2029, 2030 Naslednje storitve morajo biti zagotovljene vsakemu članu skupine: • popolna energijska oskrba (električna energija, zemeljski plin) točk dostave članov skupine, • naloga odgovorne osebe/pošiljalca ravnotežja, povezana z porabo energije (električna energija, zemeljski plin) točk dostave članov, • dostop do javnih omrežij za transport in distribucijo ter njihova uporaba (v okviru enega pogodbenega dokumenta), • dodatne storitve nalog upravitelja omrežja za distribucijo (GRD), zajete v katalogu storitev tega GRD, • vse storitve, določene v tem CCAP in CCTP. Zmagovalec izvede vse storitve v skladu z določili dokumenta javnega povabila. Vsak član je odgovoren za pravilno izvajanje pogodbe za svoj lasten obseg točk dostave.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Fourniture de cellule HTA 24kV-2500A-20kA sans SF6 ou dont le PRP <1000
Enedis SAFrancijaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Lámpa és világítási szerelvények – FOURNITURE DE CONSOMMABLES SCENIQUES - 2027-2031
Toulouse MétropoleFrancijaLamps and light fittingsRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Villamos, elektromechanikus és elektrotechnikai kellékek – Fourniture d’assemblages de piles lithium et batteries lithium-ion
IfremerFrancijaElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesBatteriesRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Etude, fourniture et installation d'un variateur
EDF SAFrancijaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026