Nemčija – Varovalne storitve – ENTEGA AG Nächtlicher Sicherheitsdienst
Opis
Nočni varnostni servis za posestva ENTEGA AG
Predmet te javne nabave je pogodba o storitvi nočnega varnostnega servisa za posestva ENTEGA AG. Začetek pogodbe je predviden za 01.10.2026. Trajanje pogodbe je 2 leti. Obstaja možnost, da se pogodba dvehkrat podaljša za po 1 leto. Cilj naročnika (AG) je zagotavljanje varnosti posestev in hitra intervencija pri nepravilnostih oz. motnjah zaradi nepooblaščenih oseb.
Lokacije:
e-netz Südhessen AG
Dornheimer Weg 24
64293 Darmstadt
ENTEGA AG
Frankfurter Str. 100
64293 Darmstadt
ENTEGA AG
Frankfurter Str. 110
64293 Darmstadt
ENTEGA AG
Müllheizkraftwerk
Otto-Röhm-Str. 19 - 25
64293 Darmstadt
ENTEGA Abwasserreinigung GmbH & Co. KG
Zentralklärwerk
Gräfenhäuser Str. 118
64293 Darmstadt
ENTEGA Abwasserreinigung GmbH & Co. KG
Klärwerk Süd
Pfungstädter Str. 196
64297 Darmstadt
e-netz Südhessen AG
Bezirksstelle Groß-Umstadt
Siemensstraße 8
64823 Groß-Umstadt
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNemčijaProject-management services other than for construction workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGNemčijaMarket research servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026