Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Románia – Számítógépek és tartozékaik – Echipamente de rețea destinate gestionării informațiilor clasificate pentru 24 de luni (TEMPEST)
Unitatea de Logistică și Achiziții Centralizate a Poliției PenitenciareRomunijaObjavljeno dne 11. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Obiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează furnizarea de: Bunuri de natura IT&C pentru dotarea unităților sistemului penitenciar.
CPV kodi
Computer equipment and supplies
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Asztali számítógépek – Echipamente IT și licențe software pentru activități de cercetare de înaltă performanță în cadrul proiectului SEARCH-VASC
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu''RomunijaDesktop computerPortable computersPeripheral equipmentRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Pachete educaționale pentru derularea anuală a atelierelor pedagogice pentru anul școlar 2025 – 2026, pentru elevii din clasa a XI-a din liceele pedagogice și din clasele de vocațional pedagogic, în scopul organizării și desfășurării activităților proiectului „Sistem Unitar pentru Educație Timpurie Incluzivă și de Calitate” - SUETIC
MINISTERUL EDUCATIEI ȘI CERCETĂRIIRomunijaPaper stationery and other itemsRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Számítógépek és tartozékaik – Achiziție echipamente TIC
CANARY TECHNOLOGY INNOVATIONSRomunijaComputer equipment and suppliesRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Románia – Hordozható számítógépek – Contract de furnizarea de echipamente hardware și software în domeniul perchezițiilor informatice în cadrul proiectului „Consolidarea capacităților de criminalistică digitală pentru protejarea intereselor financiare ale Uniunii Europene EUAF-2025-TA – 02 — RO-2025-FORENSIQ”
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIERomunijaPortable computersDesktop calculatorsMiscellaneous software package and computer systemsRok v 32 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026