Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Botulinumtoxin Typ A, Fertigarzneimittelbezeichnung Botox(R), ATC M03AX21
Opis
To ni je odprto postopek, temveč tak imenovani open-house-model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker za open-house-model ni obrazca. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house-modela, ne podlegajo javnemu nabavnemu pravu zaradi odsotnosti izbire. Uporaba tega obrazca ne pomeni podreditve pravilom javnega nabavnega prava. AOK Bayern namerava skleniti z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji neekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Botulinumtoxin tip A, končna farmacevtska oznaka Botox(R), ATC M03AX21 po § 130a st. 8 SGB V. AOK Bayern ponuja vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnjujejo spodaj navedene pogoje za ustreznost, sklenitev enakih in neposredno pogajanj popustnih pogodb. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 01.09.2026, vse pogodbe se končajo 31.08.2028. Sklenitev pogodbe je v tem času možna vsakdan, najkasneje pa 03.07.2028. Pogodbe je mogoče preklicati z enomesečnim obvestilom do konca meseca. Ob začetku veljavnosti popustne pogodbe, sklenjene v okviru federalnega ali deželnega odprtega postopka, so open-house-pogodbe za ustrezno obdobje samodejno neveljavne. Pogodbo bo sklenila z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki bodo svojo ustreznost dokazala z izpolnjenim in podpisanim samodejnim priznanjem o zaupnosti. Farmacevtsko podjetje mora izpolniti in podpisati (povlatenost podpisnika mora biti jasna iz izpisa iz registra, drugače je potrebno predložiti pooblastilo) pogodbo, pri čemer je priključeno izpolnjeno in podpisano prizadevanje "Opremljanje pogodbenih zdravil" ter izpolnjeno in podpisano samodejno prizanje o zaupnosti. Dokumente je mogoče predložiti ELEKTRONIČNO z kvalificirano elektronsko podpisom ali V PISANI FORMI ročno podpisani. Dokumenti v pisani obliki, ročno podpisani, so v 2 izvodih v originalu poslati na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNI dokumenti z kvalificirano elektronsko podpisom so predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Ob prejemu popolnih in pravilnih dokumentov do 03. vsakega meseca se začne pogodba prvi dan naslednjega meseca, drugače pa prvi dan naslednjega drugega meseca. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisani obliki je predhodno pošiljanje popolnih, izpolnjenih in podpisanih dokumentov kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki do 10. meseca prejeti pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosim, opazite navodila za izpolnitev, ki so na voljo na www.dtvp.de med nabavnimi dokumenti. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v projektu na portalu www.dtvp.de za open-house postopek zahtevajo odprtje nabavnih dokumentov. V tej objavi je vključen povezava na portal. Kot potencialni pogodbeni partnerji so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka se bodo odprli izključno farmacevtskim podjetjem kot potencialnim pogodbenim partnerjem in jih je treba strogo zadržati. Z zahtevkom za odprtje podjetij se potrdi stroga zadržitev dokumentov.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.NemčijaPharmaceutical productsRok v 726 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNemčijaPharmaceutical productsRok v 210 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Dimethylfumarat, ATC L04AX07
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNemčijaPharmaceutical productsRok v 151 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltNemčijaPersonal care productsSoapToilet paperRok v 34 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026