Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost – CJS2_130b COMMUNICATION CAMPAIGNS AND MEDIA PARTNERSHIPS
European Centre for Medium Range Weather Forecasts (ECMWF)NemčijaObjavljeno dne 30. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
ECMWF, kot povzana entiteta Evropske komisije za operacijo Copernicus Climate Change Service (C3S) in Copernicus Atmosphere Monitoring Service (CAMS), povabi ponudbe za podporo ekipi za komunikacije ECMWF Copernicus Services pri izvajanju svoje komunikacijske strategije. To vključuje oblikovanje, razvoj in izvajanje ciljnih komunikacijskih kampanij ter ustanavljanje in upravljanje medijskih partnerstev, pod koordinacijo in vodstvom ECMWF.
CPV kodi
Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Különféle üzleti szolgáltatások – Bestellung eines externen Datenschutzbeauftragten für den Forschungsverbund Berlin e.V.
Forschungsverbund Berlin e.V.NemčijaMiscellaneous business-related servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNemčijaProject-management services other than for construction workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026