Irska – Storitve izobraževanja in usposabljanja – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Opis
Education and Training Boards (ETBs) izdaja povabilo za udeležbo na panelu za oskrbo s e-knjigami v omrežju šol in centrov Education and Training Boards (ETBs). Education and Training Boards (ETBs) so pravne oblasti, ki imajo odgovornost za izobraževanje in usposabljanje, delo z mladimi ter vrsto drugih funkcij. Nekdaj znani kot Vocational Education Committees (VECs), upravljajo in delujejo srednješolske ustanove, šole za dodatno izobraževanje, večveroznačne nacionalne skupnostne šole in vrsto odraslih, dodatnih izobraževalnih in usposabljalnih centrov, ki izvajajo izobraževalne in usposabljalne programe. Obstaja 16 Education and Training Boards, ki upravljajo in delujejo na več kot 700 izobraževalnih in usposabljalnih lokacijah, vključno z: • 260+ srednješolskih ustanov (seznam šol in centrov je na voljo na http://www.etbi.ie/) • približno 450 izobraževalnih in usposabljalnih centrov • 19 usposabljalnih centrov • 27 skupnostnih nacionalnih šol Šole ETB bodo posvetovale s člani panela in izberle najbolj primernega člana ali članov na podlagi naslednjih kriterijev: 1. Primernost predlagane e-knjige za program. 2. Storitev in podpora stranke. 3. Zmožnost za masovno oskrbo/prenos mehkih kopij knjig na naprave študentov 4. Končna cena Udeležba na panelu ne pomeni podelitve pogodbe, ne kaže pa tudi, da bo bila podeljena kakršna koli pogodba.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 6 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingRok v 24 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 21 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026