Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ ARTYKUŁÓW I WYROBÓW MEDYCZNYCH
31 Wojskowy Oddział GospodarczyPoljskaObjavljeno dne 08. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa materiałów medycznych wielorazowego i jednorazowego użytku oraz artykułów i wyrobów medycznych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy.
CPV kodi
Medical consumables
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa wyrobów medycznych (ekspandery, endoprotezy)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowiePoljskaMedical consumablesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICYPoljskaAntiseptics and disinfectantsHand care productsRok v 6 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup systemu robotycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w BełchatowiePoljskaMedical equipmentsOperating theatre devices and instrumentsSterilisation, disinfection and hygiene devicesRok v 13 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoljskaDiagnostic kitsAnalysersRok v 10 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026