Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Gemeinde Büttelborn, Umbau und Sanierung Mainzer Straße 15 und 20, 64572 Büttelborn
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für die Gemeinde BüttelbornNemčijaObjavljeno dne 19. jan. 2026
Rok je pretekelOpis
Planung HLS-ELT: Los 1 - Mainzer Str. 15; Los 2 - Mainzer Str. 20
CPV kodi
Architectural, construction, engineering and inspection services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mérnöki szolgáltatások – VKE C241; A 44 VKE C241, Sontra Ost (m) bis Wommener Dreieck (m) - Umwelttechn. Gutachten Rückbau B400
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbHNemčijaEngineering servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Objektplanung Verkehrsanlagen und Ingenieurbauwerke für den Umbau der Rudolf-Diesel-Straße in Bönen
Kreis Unna - Der LandratNemčijaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Mérnöki szolgáltatások – Ortsgemeinde Arzbach - Kindertagesstätte Arzbach: Um- und Anbau sowie energetische Sanierung, Los 2 - Technische Ausrüstung HLS und Elektro
Ortsgemeinde ArzbachNemčijaEngineering servicesHeating-system design servicesVentilation consultancy servicesRok ni podanObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Nichtoffener Realisierungswettbewerb mit anschließendem Verhandlungsverfahren Schulneubau integrierte Sekundarschule Tirschenreuther Ring TIR
HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbHNemčijaArchitectural and related servicesRok ni podanObjavljeno na 31. avg. 2026