Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Tüzelőanyagok – Brandstoffen aan de pomp 2026-2030
Gemeente WeststellingwerfNizozemskaObjavljeno dne 19. maj 2026
Rok je pretekelOpis
De opdracht betreft het leveren van brandstoffen aan de pomp in Weststellingwerf. De brandstoffen die geleverd moeten worden zijn: • Diesel (verbruik op jaarbasis ca. 80.000 liter) • HVO100 (verbruik op jaarbasis ca. 10.000 liter) • Ad-Blue (verbruik op jaarbasis ca. 2.400 liter) • Benzine Euro loodvrij 98 (verbruik op jaarbasis ca. 1.000 liter) 380.000 liter over 4 jaar met een maximale afname van 600.000 liter (HVO100 + Diesel) over een periode van 4 jaar.
CPV kodi
Fuels
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Kerozin – Refreshment operation/relocation Jet fuel stock
Stichting Centraal Orgaan Voorraadvorming AardolieproductenNizozemskaAviation keroseneRok v 7 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Luchtverkeersleiding NederlandNizozemskaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyRok v 41 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Villamos energia – Hogescholen Inkoop Platform - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Stichting Hanzehogeschool GroningenNizozemskaElectricityNatural gasRok v 58 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Hollandia – Villamos energia – Duurzame elektriciteit NPO/NOS
NOSNizozemskaElectricityRok v 28 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026