Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Energiahatékonysági tanácsadó szolgáltatások – Lokale aanpak isolatie
Gemeente Bergen op ZoomNizozemskaObjavljeno dne 12. maj 2026
Rok je pretekelOpis
De lokale aanpak isolatie van deze opdracht richt zich op het verduurzamen van grondgebonden koopwoningen van eigenaar-bewoners in de gemeente Bergen op Zoom, door de beschikbare middelen (nu en mogelijk in de toekomst) te combineren in één aanpak. De opdracht wordt over de totale contractduur van maximaal zes (6) jaar geraamd op € 1.000.000,-. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 1.500.000,-.
CPV kodi
Energy-efficiency consultancy servicesThermal insulating materialThermal insulation workBuilding services consultancy services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Digitális feltérképezési szolgáltatások – 31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel
Rijkswaterstaat Grote Projecten en OnderhoudNizozemskaDigital mapping servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Építőmérnöki tanácsadó szolgáltatások – Projectmanagement
Stichting Vrijescholen Zuidwest NederlandNizozemskaStructural engineering consultancy servicesRok v 46 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Mérnöki szolgáltatások – Raamovereenkomst Ingenieurs- en adviesdiensten en inlenen (specialistische) expertise
Ontwikkelingsmaatschappij Gebiedsontwikkeling Fellenoord B.V.NizozemskaEngineering servicesSupply services of personnel including temporary staffRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Europese aanbesteding Bouwkostendeskundigheid
Nationaal Coördinator GroningenNizozemskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEngineering servicesConsultative engineering and construction servicesRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026