Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Zabojaste palete – Fourniture de caisses-palettes destinées aux déchets conchylicoles pour Sète agglopole méditerranée
Sète agglopôle MéditerranéeFrancijaObjavljeno dne 30. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Pogodbo o okviru bo izvedena z izdajo naročilnih listov. Storitve so plačane po enotnih cenah. Skupni znesek storitev za trajanje pogodbe o okviru je največ 550 000 EUR brez DDV, razdeljen kot sledi: Obdobje 1: največ 400 000 EUR brez DDV // Obdobja 2, 3 in 4: največ 50 000 EUR brez DDV.
CPV kodi
Pallet boxes
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Hulladékgyűjtő konténerek – FOURNITURE DE CONTENEURS ENTERRES POUR LA COLLECTE DES DECHETS
CA RODEZ AGGLOMERATIONFrancijaContainers for waste materialRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Bitumennel bevont zúzottkő – Fourniture d'enrobés d'hydrocarbonés pour l'entretien des chaussées métropolitaines
GRENOBLE ALPES METROPOLEFrancijaCoated roadstoneRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építőanyagok és kapcsolódó termékek – FOURNITURE ET LIVRAISON DE MATERIAUX DE SECOND OEUVRE POUR TRAVAUX BATIMENTS EN REGIE
Tarn et Garonne HabitatFrancijaConstruction materials and associated itemsMiscellaneous construction materialsElectricityRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Csapszegek és csavarok – Fourniture de vis fabriquées à façon
CEA CESTA (33)FrancijaBolts and screwsRok v 94 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026