Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Ruházati kiegészítők – Kaklaraiščių, skarelių, šalikų pirkimas (NUTRAUKTAS)
Viešoji įstaiga CPO LTLitvaObjavljeno dne 31. avg. 2026
Rok je pretekelOpis
Kaklaraiščių, skarelių, šalikų gamyba ir tiekimas pagal pateiktą dizainą. Pirkimo Sutartis galioja iki visiško prievolių įvykdymo (kol bus išnaudota Pradinės Sutarties vertė, bet jos terminas negali būti ilgesnis kaip iki 2027 m. liepos 31 d.).
CPV kodi
Clothing accessoriesTiesScarvesTailoring services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LitvaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 11 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – DARBO DRABUŽIŲ IR AVALYNĖS BEI ASMENINIŲ APSAUGOS PRIEMONIŲ PIRKIMAS, PIRKIMO NR. 2303/2026/TVPC
Vilniaus universitetas (PV)LitvaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 24 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – (PU-15291/26) Gero matomumo apranga
AB „Kelių priežiūra“ (PV)LitvaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 26 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Litvánia – Egyenruha – (2026-ESO-284) Darbo drabužių nuomos bei jų priežiūros paslaugos
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)LitvaOccupational clothingRok ni podanObjavljeno na 27. avg. 2026