Nazaj na iskanje
Nizozemska – Storitve raziskav javnega mnenja – Fiscale Monitor (onderzoek)
Belastingdienst, IUC BelastingdienstNizozemskaObjavljeno dne 06. jul. 2026
16 dni preostankaOpis
Naročilo se nanaša na izvedbo Fiskalnega Monitorja in Carinskega Monitorja: ponavljajoče raziskave o stališčih in izkušnjah državljanov in podjetij v zvezi z Davčno upravo in Carino, v korist treh generalnih direktoratov; za več informacij si oglejte dokumente o javni nabavi. Ocena vrednosti brez DDV je 985.525 €. Maksimalna vrednost brez DDV je 1.095.028 €.
CPV kodi
Public-opinion polling servicesMarket and economic research; polling and statistics
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie GelderlandNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesFiscal servicesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok v 55 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.
Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.NizozemskaAdvertising and marketing servicesRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok v 62 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026