Francija – Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve – Marché de maitrise d'oeuvre pour l'étude et la réalisation de l'opération de construction du 7ème centre d'incendie et de secours de l'agglomération nantaise sur la commune de La Montagne (44).
Opis
Naloga za izvajanje nadzora nad gradnjo sedmega centra za gasilce in reševanje nesreč v okrožju Nantes na občini La Montagne (44). Ta javna pogajanja je omejen natečaj za nadzor nad gradnjo, v skladu z članki L 2172-1, R2162-15 do R2162-22 in R2162-24, R2172-1 do R2172-2, R2172-4 in R2172-6 Zakonika o javnih nabavah (ZJN). Gradnja tega CIS je realizacija projekta združitve 5 CIS v bazenu CIS Sud-Ouest Nantes Métropole (z CIS BOUAYE, BOUGUENAIS, BRAINS, LA MONTAGNE, LE PELLERIN). Novi CIS bo deloval z gasilci, prostovoljci in profesionalci, v straži v CIS. Bo imel površino približno 2000 m² uporabne površine (brez prometnih površin in tehničnih prostorov) na 2 do 3 nadstropjih, na občini LA MONTAGNE (ZAC « Montagne plus »). SDIS 44 želi doseči primernost v okoljski ravni, tako v smislu načrtovanja, nadzora energijskih potreb, omejevanja zemljišča in varovanja okolja. Del dela, ki je namenjen delom, je v predvidku 7 790 000 Evrov brez DDV v vrednosti datuma: april 2026. Predvidljivi časovni plan operacije je naslednji: -Začetek študij: April 2027 -Začetek gradnje: 2. četrtletje 2028 -Konec gradnje: 4. četrtletje 2029. Izborna komisija za izbor zmagovalca ali zmagovalcev se bo odvijala v 1. četrtletju 2027.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancijaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancijaArchitectural and related servicesRok v 60 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancijaUrban planning servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancijaArchitectural, engineering and planning servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026