Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés – Projekto "Kauno žiedo dalies oro linijų pertvarkymo I etapo" priešprojektinės studijos parengimo paslaugos
LITGRID AB (PV)LitvaObjavljeno dne 30. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
26PP-571
CPV kodi
Feasibility study, advisory service, analysis
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Gatvės jungties tarp Marijampolės m. Vasaros g. ir Marijampolės sav., Patašinės sen., Skriaudučio k. Juozo Montvilos g. naujos statybos ir Marijampolės m. Vasaros g. atkarpos k. r. projektavimas
Marijampolės savivaldybės administracijaLitvaEngineering design servicesSupervision of project and documentationRok v 39 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Építési munka felügyelete – Negyvenamųjų pastatų statybos ir tvarkybos darbų, kurių vertė yra didesnė kaip 500 tūkst. Eur be PVM, techninės priežiūros paslaugų centralizuotas pirkimas (tarptautinis)
Kauno miesto savivaldybės administracijaLitvaSupervision of building workRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Litvánia – Igazságügyi szakértői tanácsadás – 33130 RB ruože Kaunas-Panevėžys-LT/LV siena naujos geležinkelio sankasos statyba ruože Berčiūnai-Joniškėlis 102,43-114,71 km (12,28 km)" darbo projekto dalies ekspertizės paslaugos
LTG Kompetencijų centras UAB (PV)LitvaExpert witness servicesRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Šilalės miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos ir plėtros projektavimo paslaugos pirkimas
Šilalės rajono savivaldybės administracijaLitvaEngineering design servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026