Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Francija – Storitve upravljanja kanalizacijskih omrežij in naprav za odpadne vode – Exploitation des systèmes d'assainissement de Nice, La Trinité, Villefranche-sur-Mer, Cap-d'Ail, Eze, Saint-Jean-Cap-Ferrat et Beaulieu-sur-Mer, Drap, Saint- André-de-la-Roche et Falicon.
Régie Eau d'Azur (06)FrancijaObjavljeno dne 16. jul. 2026
Ni danega rokaOpis
Poslovna pogajanja se nanaša na izkoriščanje sistemov za čiščenje odpadnih voda v Nice, La Trinité, Villefranche-sur-Mer, Cap-d'Ail, Eze, Saint-Jean-Cap-Ferrat in Beaulieu-sur-Mer, Drap, Saint-André-de-la-Roche in Falicon. Poslovna pogajanja se nanašajo tudi na dela obnove del. Gre za skupni pogodbeni sistem za doseganje dosežkov v skladu z členom L2171-3 Zakona o javnih pogodbah.
CPV kodi
Sewerage management servicesSewerage work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Marché 26.AO.BA.053 - Réalisation de prestations de mise en propreté et services annexes des locaux et abords immédiats des équipements de l'Etablissement Public Est Ensemble
EST ENSEMBLEFrancijaBuilding-cleaning servicesCar park cleaning servicesPersonal care productsRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Prestations de nettoyage de bâtiments
Ville d'ANNECYFrancijaBuilding-cleaning servicesSchool cleaning servicesRok v 11 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások – TRANSPORT DE DECHETS ISSUS DES ACTIVITES DES DECHETERIES
CA RODEZ AGGLOMERATIONFrancijaRefuse and waste related servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Szemétgyűjtési szolgáltatások – Ramassage des feuilles sur le territoire de la commune de Champigny-sur-Marne
Mairie de Champigny-sur-MarneFrancijaLitter collection servicesStreet-cleaning servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026