Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek) – Ontwerp en realisatie locaties t.b.v. mobiel netwerk
Utility Connect B.V.NizozemskaObjavljeno dne 14. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Ontwerp en realisatie locaties t.b.v. mobiel netwerk Inschrijver dient voorafgaand aan deelname aan de aanbesteding een akkoordverklaring te ondertekenen. Met deze akkoordverklaring bevestigt Inschrijver akkoord te gaan met de door Opdrachtgever gehanteerde aanbestedingsmethode.
CPV kodi
Installation services (except software)Wireless telecommunications systemErection of aerialsInstallation of telecommunications equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Videoberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások – CCTV
Centraal Bureau RijvaardigheidsbewijzenNizozemskaInstallation services of video equipmentClosed-circuit surveillance systemSecurity camerasRok v 47 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Hollandia – Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek) – Toegangscontrole gemeente Purmerend
Gemeente PurmerendNizozemskaInstallation services (except software)Rok v 55 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Hollandia – Villamos és gépi berendezéssel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások – EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Gemeente HellendoornNizozemskaInstallation services of electrical and mechanical equipmentRok v 34 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Hollandia – Villamos és gépi berendezéssel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások – A08.602.2026 Raamovereenkomst stroomkasten (2)
Gemeente LeidenNizozemskaInstallation services of electrical and mechanical equipmentRok v 37 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026