Madžarska – Zemeljski plin – Földgáz beszerzése a 2026/2027. gázévre
Opis
Zakup gaza za Magyar Földgáztároló Zrt. za namene tehnološke uporabe, tehnološke izgube in nujno zamenjave plina za 2026/2027. plinsko leto. Tehnološki del vključuje izvedbo nujne zamenjave plina (prodaja in nakup) za obratovanje Zsanai plinnega skladišča. Kakovost gaza mora ustrezati kakovostnim parametrom 2H, določenim v 11. prilogi 19/2009. (I. 30.) Uredbe vlade o izvrševanju zakona o plinskem oskrbi iz leta 2008. (XL. tv.) Ploščad: 765.000.000 kWh (TOP 63.750.000 kWh) Tehnološki del vključuje določanje načrtovanih mesečnih količin uporabe gaza v tehničnem prilogu dokumenta o javni nabavi.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Magyarország – Földgáz – Földgázenergia beszerzése 2027. II.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai ÖnkormányzatMadžarskaNatural gasRok v 14 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Magyarország – Villamos energia – Rövidtávú villamosenergia beszerzése 2028.
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaElectricityRok v 28 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Magyarország – Villamos energia – Hosszútávú villamosenergia beszerzése 2028.
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaElectricityRok v 28 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Magyarország – Villamos energia – PPKE-villamosenergia 2027-28
Pázmány Péter Katolikus EgyetemMadžarskaElectricityRok v 22 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026