Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Mérnöki szolgáltatások – Vergabeverfahren 72219 SKU36 Luxemburger Str.
Stadtwerke HürthNemčijaObjavljeno dne 03. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Planungsleistung für einen neuen Stauraumkanal mit untenliegender Entlastung (SKU).
CPV kodi
Engineering servicesEngineering design servicesConstruction economics servicesEngineering design services for the construction of civil engineering worksPipeline-design servicesLoad-bearing structure design servicesTechnical planning services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok v 18 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergNemčijaEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanerleistungen für eine Machbarkeitsstudie im Zusammenhang mit der energetischen und funktionellen Sanierung des Ankerplatzes Norderney
HochsauerlandkreisNemčijaEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTechnical planning servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026