Grčija – Medicinska oprema – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΤ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ: " ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΕΝΝ, ΜΕΘ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ" της Πράξης «Προμήθεια κι εγκατάσταση Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γ.Ν. «Βενιζέλειο-Πανάνειο», ΚΩΔ. ΣΑ:ΕΠ0027, ΚΩΔ. ΕΝΑΡΙΘΜΟΥ: 2023ΕΠ00270042, ΕΤΠΑ, Πρόγραμμα «Κρήτη 2021-2027» ΟΠΣ 6003296 Δ/ΞΗ 16/2026
Opis
Javni elektronski odprti razpis (mednarodni) D/ΞΗ 16/2026 za izvajanje dela 6: "Iatrotehnološka oprema, vključno z delavnicami" iz Pogodbe "Nabava in namestitev iatrotehnološke opreme za potrebe bolnišnice 'Venizeleio-Pananeio', KOD. SA:EP0027, KOD. ENARITMU: 2023EP00270042, ETPA, Program 'Kriti 2021-2027' OPS 6003296. Vključuje: nabavo, namestitev, enoletno vzdrževanje in sedemletno možnost izbora za vzdrževanje za naslednjo opremo: 2 TERMOKOVIDNIKI OTVORENEGA TIPOV 1 NAPRAVA ZA KONTROLIRANO HLAJENJE 1 NAPRAVA ZA ENOSNEGO AZOTA 4 APARATI ZA INTENZIVNO NEZGOVORJENO DIHANJE 1 ENDOSKOPSKI STOL ZA UROLOŠKO UPORABO
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrčijaMedical kitsOperating tablesIncubatorsRok v 44 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrčijaPaper sterilisation pouches or wrapsRok v 30 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrčijaMedical equipmentsRok v 44 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GrčijaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesRok v 40 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026