Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Interferon beta-1a, Fertigarzneimittelbezeichnung Rebif(R), ATC L03AB07
Opis
To ni je odprto postopek, temveč tako imenovani open-house model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker ne obstaja obrazca za open-house model. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu nakupu zaradi odsotnosti izbire. Uporaba tega obrazca ne povezuje s podrejanjem pravnim predpisom javnega nakupa. AOK Bayern namerava skleniti ne-ekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Interferon beta-1a, registrirani zdravilni izdelek Rebif(R), ATC L03AB07 po § 130a Abs. 8 SGB V z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji. AOK Bayern ponuja vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnjujejo spodaj navedene pogoj za ustreznost, sklenitev enakih in neposredno pogajanj popustnih pogodb. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 1. avgust 2026, vse pogodbe se končajo 31. julij 2028. Sklenitev pogodbe je mogoča v tem času, najkasneje pa 3. junij 2028. Pogodbe je mogoče preklicati z eno mesečno obvestilom do konca meseca. Ob začetku veljavnosti popustne pogodbe, ki je bila sklenjena v javnem postopku, ki velja za vse države ali posamezne države, o zdravilih z učinkovino, ki je predmet pogodbe, se open-house pogodbe samodejno prekinejo za ustrezno dobo. Pogodba bo sklenjena z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki dokazajo svojo ustreznost z izpolnjenim in podpisanim samodejnim priznanjem zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora predložiti izpolnjeno in podpisano (predstavniška pooblastitev podpisnika mora izhajati iz izpisa iz registra, drugače je potrebno predložiti pooblastilo) pogodbo, izpolnjeno in podpisano prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe" ter izpolnjeno in podpisano samodejno priznanje zanesljivosti. Dokumente je mogoče predložiti ali v PISNI OBLIKI ročno podpisani ali ELEKTRONIČNO z elektronskim podpisom. Pisni dokumenti v PISNI OBLIKI so v dveh izvodih v originalu poslati na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNI dokumenti z elektronskim podpisom so predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Ob prejemu popolnih in pravilnih dokumentov do 3. vsakega meseca se začne pogodba na prvi dan naslednjega meseca, drugače pa na prvi dan naslednjega meseca. Pri ročno podpisanih dokumentih v PISNI OBLIKI je potrebno predhodno poslati popolne, izpolnjene in podpisane dokumente kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki do 10. meseca prejeti pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosim, opazite navodila za izpolnjevanje, ki so na voljo na www.dtvp.de med dokumenti za javne nabave. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v prostoru za projekt open-house postopka na portalu www.dtvp.de zahtevajo odključitev dokumentov za javne nabave. Povezava na portal je v tej objavi. Kot potencialni partnerji pogodbe so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka bodo odključani le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim partnerjem pogodbe in morajo biti strogo zaupni. Z zahtevkom za odključitev dokumentov s strani podjetij se potrdi zaupno ravnanje z dokumenti.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026