Nemčija – Električni avtobusi – Beschaffung von batterieelektrischen Niederflur-Linienbussen (M3 Klasse 1)
Opis
Regionalverkehr Erzgebirge GmbH (v nadalje „RVE“ ali „povzeteljica“) je javno podjetje za promet v okrožju Erzgebirge. V okviru javnega pogodbe o storitvah, ki je bil 29. marca 2019 direktno podeljen javnemu povzeteljici Erzgebirgskreis po členu 5, odstavek 2, Uredbe (EG) 1370/2007, RVE opravlja javne potniške storitve v rednem avtobusnem prometu. RVE trenutno v javnem potniškem prometu (JPP) upravlja 151 linij, ki pokrivajo omrežje dolžine 3.189 km in prevozi približno 8,7 milijona potnikov. Flota vozil RVE obsega 260 avtobusov. V skladu z cilji, da bi storitve v prometu omogočili bolj ekološko prijazno, bo RVE z podporo programa „Richtlinie zur Förderung alternativer Antriebe von Bussen im Personenverkehr“ zveznega ministrstva za promet v okrožju Erzgebirge uvedla baterijski električne avtobuse. Program financiranja pokrije 70 % dodatnih stroškov, ki so jih določili v odločbi o subvenciji. Financiranje po RL Bus de Freistaates Sachsen pokrije osnovno financiranje. Financiranje je za odločitev o nakupu RVE elementarno. Časovno in pogodno dostava je med drugim pomembna za pridobitev subvencij. Predmet postopka je dostava skupno dvajsetih (20) baterijskih električnih nizkopodnih avtobusov (10,5 do 12,5 m) vključno z vozilom blizu sistemov (v nadaljevanju „E-Busse“), dokumentacije, usposabljanja, diagnostične tehnologije in določenih podatkovnih in storitvenih storitev. Vozila in dodatne storitve morajo ustrezati zahtevam opisa storitev. Dostava vseh avtobusov mora biti dokončana do 30. 11. 2028. Dostava mora biti izvedena v štirih partijah po pet avtobusov v obvezujoče predpisanih časovnih obdobjih (glej. člen 7 pogodbe). Polnjenje baterijskih avtobusov naj bo izvedeno s CCS 2.0 polnilnim vtičnikom v okviru skladiščenja. Ladijska infrastruktura bo narejena v okviru ločene javne nabave. RVE je javni povzeteljica, ki v zvezi z zagotavljanjem prometnih storitev opravlja dejavnost v sektorju. Nakup E-Busov se bo izvršil v okviru evropske javne nabave po predpisih Sektorskega reda (SektVO).
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Tűzoltójárművek – Beschaffung eines Wechselladerfahrzeugs (WLF) 32 für den Brand- und Katastrophenschutz im Eifelkreis Bitburg-Prüm
Kreisverwaltung des Eifelkreises Bitburg-PrümNemčijaFirefighting vehiclesChassisChassis bodiesRok v 26 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Utcaseprő gépek – Lieferung einer neuen Kompaktkehrmaschine mit 3-Besen-System und Sinkkastenreiniger, Zulässiges Gesamtgewicht 5000 kg
Stadt EschweilerNemčijaRoad sweepersMotor vehiclesSuction-sweeper vehiclesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Rendőrautók – Rahmenvereinbarungen über die Belieferung der Bayerischen Polizei mit Dienstfahrzeugen (Kauf und Leasing)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Logistikzentrum der Bayerischen Polizei (LZBP)NemčijaPolice carsMotor vehiclesPassenger carsRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Emelhető rakodólapos teherautók – Beschaffung LKW-Hubarbeitsbühne
Stadt Haldensleben, zentrale VergabestelleNemčijaElevator-platforms trucksRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026