Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Francija – Storitve na področju tiska in dostave – Impression et diffusion d'un tabloïd « Fiers d'être Ardéchois » Impression et façonnage format 297 x 400 mm
Département de l'ArdècheFrancijaObjavljeno dne 05. jul. 2026
5 dni preostankaOpis
Dogovor o okviru bo izveden z izdajo naročilnih listov. Vsaka partija bo predmet ločene dodelitve. Usluge so plačane po enotnih cenah. Tisk in distribucija revije Oddelka « Ponosni, da smo Ardéchois », za največ 4 izdaje na leto na osnovi 180 000 izvodov (mogoče variacija med + - 10 000 izvodov glede na spremembo prebivalstva Ardèche) revije tabloid 8 strani zložena na 16 strani.
CPV kodi
Printing and delivery servicesMonitoring and control services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Biztonsági szolgáltatások – Marché public n°2026-08 à procédure formalisée de sécurité incendie et de sureté pour les sites de Centrale Méditerranée et du Laboratoire de Mécanique et d'Acoustique de Marseille
Ecole Centrale de MarseilleFrancijaSecurity servicesGuard servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Bérszámfejtési szolgáltatások – EXTERNALISATION DE LA GESTION DE LA PAIE ET DECLARATIONS SOCIALES POUR LE PERSONNEL SOUS CCNU DE LA CCINCA ET DES FILIALES MAJORITAIREMENT DETENUES PAR LA CCINCA
VAUBAN 21FrancijaPayroll management servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Rendezvényszervezési szolgáltatások – Aide à la conception, réalisation et mise en oeuvre de la Maison de la performance française pour les Jeux Olympiques et Paralympiques de Los Angeles 2028
Agence nationale du SportFrancijaEvent servicesRok v 54 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Nyomtatási és kapcsolódó szolgáltatások – Prestations d'impression et de reprographie au titre des années 2027 à 2030
Ville de CaudryFrancijaPrinting and related servicesPrinting and delivery servicesRok v 47 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026