Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Észtország – Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások – Elektri- ja soojusenergia koostootmisjaama hooldusteenus
AKTSIASELTS TALLINNA VESIEstonijaObjavljeno dne 24. avg. 2026
Rok je pretekelOpis
Aastatel 2023 – 2024 on ehitatud reoveepuhastausjaama biogaasil töötav elektri- ja soojusenergia koostootmisjaama (CHP) kompleks. Töövõtja peab tagama ennetava ja korrigeeriva hooldusteenuse osutamise CHP kompleksile vastavalt perioodil 16 400 kuni 59 999 töötundi. Lisaks eeltoodule, peab olema tagatud ka tehniline tugi ja rajatisse paigaldatud seadmete varuosade kättesaadavus kogu seadmete eluea jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
CPV kodi
Repair and maintenance services of machinery
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Észtország – Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások – Liinide hooldus 2027-2030
Elering ASEstonijaRepair and maintenance services of machineryRok v 30 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Észtország – Villamos elosztóberendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Seirepositsioonide UPS-seadmete hooldus ja remont
Politsei- ja PiirivalveametEstonijaRepair and maintenance services of electrical distribution equipmentRok ni podanObjavljeno na 25. avg. 2026
Észtország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Hoonete sise- ja välisuste ning suluste hooldus ning remonditööd (kordushange)
Aktsiaselts Ida-Tallinna KeskhaiglaEstonijaMiscellaneous repair and maintenance servicesRok v 20 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026
Észtország – Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – Tori valla teede ja tänavate talvine hooldus 2026-2029
Tori VallavalitsusEstonijaRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 23 dnehObjavljeno na 19. avg. 2026