Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Hollandia – Építési munkák – Europese niet-openbare aanbesteding Verbouw en nieuwbouw De la Reyschool in Den Haag
"De Haagse Scholen", stichting voor primair en speciaal openbaar onderwijsNizozemskaObjavljeno dne 15. jun. 2026
Ni danega rokaOpis
Verbouw en nieuwbouw De la Reyschool in Den Haag De nieuwe omvang van de school komt uit op circa 2.735 m2 BVO bestaande uit circa 900 m2 BVO nieuwbouw en 1.650 m2 BVO renovatie.
CPV kodi
Construction workBuilding installation work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Közút építése – Bestek 2599 Asfaltonderhoud 2027 - 2030
Provincie GelderlandNizozemskaRoad construction worksRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Közút burkolása – Groot onderhoud elementenverharding (>200m2)
Gemeente Den HaagNizozemskaSurface work for roadsPaving and asphalting worksRok v 53 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Terep-előkészítő munkák – Bouwteam BRM Nieuwe Veemarkt Zwolle
Gemeente ZwolleNizozemskaSite preparation workConstruction work for bridgesConstruction work for waterwaysRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Közútkarbantartás – Raamovereenkomst dagelijks en groot onderhoud elementenverhardingen en straatmeubilair 2027-2028
Gemeente GoudaNizozemskaRoad-maintenance worksInstallation of street furnitureRok v 46 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026