Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Kindlerhaus Ostermundigen - Planerwahlverfahren Generalplanerteam für Instandsetzung und Umbau
Hochbau Ostermundigen (ecoptima ag)ŠvicaObjavljeno dne 04. maj 2026
Ni danega rokaOpis
Sanierung und Umnutzung eines denkmalgeschützen Gebäudes mit Umgebung.
CPV kodi
Architectural, construction, engineering and inspection services
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Planer Umwelt und Forst SIA 32-53 für TR 1580 u. TR 1670
Swissgrid AG - Engineering & ConstructionŠvicaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental engineering consultancy servicesMiscellaneous engineering servicesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Fachplaner Rohrpost KSBL
Kantonsspital Baselland, Abteilung GrossbauprojekteŠvicaEngineering design servicesRok v 48 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Különféle mérnöki szolgáltatások – Externe Gesamtprojektleitung (Bauherrenvertretung) Entwicklung Bahnmatt, 6341 Baar
Einwohnergemeinde Baar (Suter von Känel Wild AG)ŠvicaMiscellaneous engineering servicesRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások – MP-120043 N02 Secondo tubo San Gottardo (2TG) - Accompagnamento Ambientale dei Lavori del riordino dello svincolo di Airolo (AAL+ AOD)
Ufficio federale delle strade USTRA, divisione infrastruttura stradale EstŠvicaConstruction-related servicesRok v 46 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026