Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Irska – Gradbena dela na višješolskih stavbah – UCDOPP5545 Multi-Operator Framework Agreement for Minor Works up to €1,000,000 including Construction Works, Electrical Works and Mechanical Works at University College Dublin
University College Dublin ( UCD )IrskaObjavljeno dne 02. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Univerza v Dublinu ali katera koli njenih popolnoma lastnih podružnic (”Pogodbeno obvezujoča stran”) povabi na ponudbe (“Ponudbe”) na to Povabilo na ponudbo (“Povabilo na ponudbo”) od gospodarskih operaterjev (“Ponudniki”) za dobavo del, kot so opisana v objavljenih dokumentih, na tri dele: Del 1: Gradbena dela do €1.000.000 Del 2: Električna dela do €1.000.000 Del 3: Mehanska dela do €1.000.000
CPV kodi
Construction work for college buildings
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Oktatással és kutatással kapcsolatos épületek kivitelezése – Proposed extension to existing school building including carpark and set down facilities, and all associated site development works at Scoil Naisiunta Mhuire Bainrioghan, Dunkerrin, Birr, Co. Offaly
Scoil Muire Bainrioghan (Dunkerrin NS)IrskaConstruction work for buildings relating to education and researchConstruction work for school buildingsPrimary school construction workRok v 26 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Írország – Építési munkák – Curlew Road Helthcare Campus, Drimnagh, Dublin 12
Health Service Executive (HSE)IrskaConstruction workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Írország – Épületszerelési munka – Fire Remediation Works at Rowantree Court, Mullaghmonaghan, Monaghan
Oaklee HousingIrskaBuilding installation workBuilding completion workFireproofing workRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Írország – Építési munkák – building extension project at Scoil Mhuire Agus Iosaf, Collooney, Co. Sligo.
Scoil Mhuire Agus IosafIrskaConstruction workPrimary school construction workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026