Finska – Storitve popravila in vzdrževanja – Participation application request "Repair, overhaul and modification services for Line Replaceable Units (LRU), Shop Replaceable Units (SRU) and spare parts of the MD369 D/E helicopters"
Opis
Finlandski obrambni sile Logistični poveljnik (kasneje FDFLOGCOM ali Pogodbeni subjekt) vam zahteva prijavo za sodelovanje pri nakupu „Popravila, preoblikovanje in spremembe storitev za zamenljive enote na vrsti (LRU), zamenljive enote v delavnici (SRU) in rezervne dele helikopterjev MD369 D/E“. Predmet nakupa je sklenitev Okvirnega sporazuma z enim dobaviteljem za obdobje 2027-2029. Nakup vključuje tudi možnostno obdobje za leta 2030-2031. Material za prijavo je na voljo po zahtevi na naslovu: [email protected]. Prosimo, da se v zadevni vrstici sporočila sklicujete na številko konkurse za javno naročilo 2049/2026 in ime kandidatove družbe (primer: 2049/2026_Ime vaše družbe).
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Kärkölän kunnan teknisen palvelualueen pientöiden puitejärjestely 2027-2028 (2029-2030)
Kärkölän kuntaFinskaRepair and maintenance servicesConstruction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)Machinery for mining, quarrying, construction equipmentRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Finnország – Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Sammuttimet ja sammuttimien huolto 2027-2028 (2029-2030)
Pohjois-Karjalan hankintatoimiFinskaRepair and maintenance services of firefighting equipmentFirefighting, rescue and safety equipmentRok v 25 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Sprinkleri- ja kaasusammutuslaitteistojen huolto sekä pienet lisä- ja muutostyöt
Pirkanmaan hyvinvointialueFinskaRepair and maintenance servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Vasúti és egyéb járművek berendezéseinek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – Tka7 ratakuorma-autojen täyskorjaukset
Helsingin kaupungin liikenneliikelaitos HKLFinskaRepair, maintenance and associated services related to railways and other equipmentRepair and maintenance services of motor vehicles and associated equipmentRepair and maintenance services of machineryRok ni podanObjavljeno na 27. avg. 2026