Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Češka – Rezkalni stroji – Dodání a instalace portálového centra
ŽĎAS, a.s.ČeškaObjavljeno dne 01. jul. 2026
Ni danega rokaOpis
Predmet je zamenjava 3 ks portalnih frez (2x FP20, 1x FP16) z novim portalnim centrom.
CPV kodi
Milling machinesMachine tools for milling metalLathes, boring and milling machine tools
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Fémmegmunkáló központ – “Nová huť – Purchase and implementation of two automated cold steel billet cutting lines using sawing technology”
NOVÁ HUŤ s.r.o.ČeškaMetal-working machining centreRok v 11 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Különféle általános és különleges célú gépek – Energetické úspory společnosti STYROL a.s. – dodávka lisovacího stroje na tvarování polystyrenu
STYROL a.s.ČeškaMiscellaneous general and special-purpose machineryRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – 26-028 Teleskopický manipulátor a vysokozdvižný akumulační vozík
Správa státních hmotných rezervČeškaLifting, handling, loading or unloading machineryForklift trucksRok v 32 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Csehország – Hőcserélő egység, légkondicionáló, hűtő- és szűrőberendezés – OS Plzeň-město – výměna zdroje chladicí vody pro VZT
Okresní soud Plzeň - městoČeškaHeat-exchange units, air-conditioning and refrigerating equipment, and filtering machineryInstallation work of cooling equipmentRepair and maintenance services of cooler groupsRok v 45 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026