Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Svédország – Építési munkák – Ny skola - Totalentreprenad
Bollebygds kommunŠvedskaObjavljeno dne 26. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Bollebygds kommun avser att bygga en ny skola för årskurs 7-9, motsvarande ca 450 elever. Skolan kommer att byggas inom befintlig fastighet för Bollebygdskolan och uppförs i 2 våningsplan samt vindsutrymme där vissa delar används för tekniska installationer. Detaljerad information om objektet framgår av handlingar i AFB.32 samt AFD.1.
CPV kodi
Construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svédország – Terepegyengetés – Västra Bjäredalensverksamhetsområde Förslöv
Båstads KommunŠvedskaFlatworkRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Építési munkák – Entreprenad nybyggnation av grupp- och servicebostad, 16 platser
HALMSTADS KOMMUNŠvedskaConstruction workBuilding construction workRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Homlokzati munka – Fasadrenovering etapp 3 Björksskatan
Region NorrbottenŠvedskaFacade workConstruction workRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Építési munkák – Utförande entreprenad väg 26/47 Mullsjöslättäng
Trafikverket MyndighetŠvedskaConstruction workRok v 73 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026