Francija – Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah – Marché de travaux en corps d'état séparés en vue de la construction de 60 logements collectifs y compris VRD, au 140 Boulevard Gambetta à St-Quentin. (Relance suite à déclaration sans suite de la consultation n°25389.)
Opis
Postopek je bil zagnan v skladu s predpisi člena R.2124-2 1°, R.2161-2 do R.2161-5 Zakona o javnih naročilih. Delo, ki je predmet te javne nabave, predstavlja en sam del. Pogodbe so razdeljene na 5 delov in so podane po ločenih strokovnih področjih. Predvidevan datum začetka del je januar 2027. Predvidevana trajanje del je 24 mesecev (vključno z 1 mesecem priprave). Pogodbe so sklenjene na osnovi globalne in forfaitne cene, ki je revidiraj. V skladu s čl. L.2122-2 ZJN vsi deli so predmet obveznega programa vključevanja z gospodarsko dejavnostjo. Dovoljene so svobodne variante. Kandidati ne bodo mogli predložiti več kot dveh variant. Cene so revidiraj v skladu s predpisi CCAP. Za del 1 VRD in del 2 glavni delov je predvidena obvezna obiska na lokaciji (člen 8.6 Proročila javne nabave) 4. septembra 2026 ob 9.30.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 43 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancijaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok v 22 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026