Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Könyvvizsgálói szolgáltatások – Rijksbrede aanbesteding Auditdiensten 2026-2030
Ministerie van Infrastructuur en WaterstaatNizozemskaObjavljeno dne 16. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Betreft inspanningsgerichte auditdiensten, inspannings- en resultaatgerichte IT-auditdiensten, en multidisciplinaire resultaatgerichte auditdiensten. Geraamde waarde is €183.000.000,- en maximale waarde is €300.000.000,-
CPV kodi
Auditing services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie GelderlandNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesFiscal servicesRok v 37 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok v 55 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.
Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.NizozemskaAdvertising and marketing servicesRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok v 62 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026