Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Közvetlen hozzáférésű tárolóeszköz – Erneuerung des zentralen Speichersystems (NetApp Produktiv-Filer)
Der Präsident des Landtags Nordrhein-WestfalenNemčijaObjavljeno dne 21. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Erneuerung des zentralen Speichersystems (NetApp Produktiv-Filer)
CPV kodi
Direct-access storage devices (DASD)Information technology services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Nyomdapapír – Rahmenvertrag über die Lieferung von Papier
Region HannoverNemčijaPrinting paperRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépek és tartozékaik – Rahmenvertrag NetApp
Zweites Deutsches FernsehenNemčijaComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépplatform – Beschaffung und Inbetriebnahme neuer IT-Servertechnik für das Berufliche Schulzentrum Otto Lilienthal Freital-Dippoldiswalde
Landkreis Sächsische Schweiz-OsterzgebirgeNemčijaComputer platformsRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szuperszámítógépek – Nicht-universeller photonischer Quantencomputer - PR1267206-3220-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSuper computerRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026