Nazaj na iskanje
Španija – Storitve polnjenja rezervoarjev vozil – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)ŠpanijaObjavljeno dne 29. apr. 2026
Ni danega rokaOpis
Usluga upravljanja in izkoriščanja območij za servis v Montcada na avtocesti C-33 in La Tordera na avtocesti C-32 (dva lota) v režimu koncesije storitev v zameno za fiksni in spremenljivi davk. Gre za pogodbo o prihodkih, zato se ne obvezuje izdatki. V temeljni ponudbeni predlogu ni omejitve izdatkov. Naveden je najnižji ceno (prihodek) pogodbe, ki ga bo CIMALSA prejel kot fiksni letni davk. Vključen je španski prevod vseh dokumentov.
CPV kodi
Vehicle refuelling services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanijaStorage and warehousing servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanijaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanijaStorage and warehousing servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanijaPort operation servicesRok ni podanObjavljeno na 18. avg. 2026