Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Neubau Kinderhaus Reichenbach - Wärmeversorgungsanlagen
Gemeinde Reichenbach an der FilsNemčijaObjavljeno dne 25. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Neubau Kinderhaus Reichenbach
CPV kodi
Heating, ventilation and air-conditioning installation work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation 70-00471-3770-404 - PR1278643-3770-B
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle BauNemčijaSwitching station installation workRok v 32 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Különféle útburkolatok – ABS HU-GN_PFA 5.15_Vorabmaßnahmen_BE-Flächen & Baustraßen
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaVarious surface worksRok v 30 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Vasútépítés – Bau LSW Saarbrücken Nord
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaRailway construction worksRok v 4 dniObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Beépített konyhák szerelése – Einrichtung einer Verpflegungsküche - Erweiterung der OGS Fahlerweg in Langenfeld
Stadt Langenfeld Rhld. - ZVSNemčijaInstallation of fitted kitchensKitchen furniture and equipmentRok v 29 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026