Italija – Naprave in instrumenti za operacijske dvorane – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Opis
Odprava odprta telematska, v 4. delih, po 71. členu 2. odstavka Zakona o javnih nabavah 36/2023, za dobavo, nameščanje in montiranje potrebnih tehnologij za operaterja v osrednjem paviljonu in zahodnem krilu Univerzitetne bolnišnice Parma, s možnostjo pridružitve Azienda USL Parma in hkrati prodajo trenutno nameščenih tehnologij, ki se nanašajo na 1. in 3. del, trenutno nameščene v AOUPR (Financiranje Fondazione Cariparma za 1., 2. in 3. del, za 4. del financiranje s sredstvi podjetja) CUP F9912600331007 Skupni znesek dobave € 1.842.474,00 brez DDV 22%, razdeljen tako: 1. del: Osnovna cena € 840.000,00, brez DDV 22% 2. del: Osnovna cena € 490.574,00, brez DDV 22% 3. del: Osnovna cena € 408.000,00, brez DDV 22% 4. del: Osnovna cena € 103.900,00, brez DDV 22%
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItalijaMiscellaneous medical devices and productsRok v 35 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItalijaLaboratory reagentsRok v 48 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItalijaDiagnostic devicesTechnical support servicesRok v 50 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItalijaOsteosynthesis devicesRok v 31 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026