Irska – Storitve izobraževanja in usposabljanja – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Opis
LMETB je ustanovil panel, iz katerega bo izbral primerno kvalifikirane ponudnike storitev za izvajanje programov usposabljanja, iz katerega lahko izberemo ponudnike za sodelovanje v mini tekmovanju za podelitev pogodbe za oblikovanje, demonstracijo, razvoj, prilagoditev, akreditacijo, izvajanje programov usposabljanja, ko se pojavijo specifične potrebe. LMETB oglašuje vse svoje znane, identificirane, potencialne programe, tečaje, ki so bili identificirani in izvedeni prej. Ta javno nakupno tekmovanje bo razdeljeno na Lote, kot je opisano v dokumentih za ponudbo. Ponudniki se lahko prijavljajo za eno ali več lotov. Ni omejitve števila lotov, za katere se lahko prijavljate, če izpolnite kriterije za podelitev. Panel je bil ustanovljen 12. julija 2024 in bo veljal 3 leta do 11. julija 2027. Prijave bodo sprejete po eletronski pošti na naslov [email protected] z naslednjo zadevno vrstico: Application for Panel Membership for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingRok v 25 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 7 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesRok v 20 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 22 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026