Nazaj na iskanje
Italija – Storitve popravila in vzdrževanja merilnih aparatov, aparatov za preskušanje in kontrolnih aparatov – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItalijaObjavljeno dne 16. jul. 2026
18 dni preostankaOpis
Predmet pogodbe je usluga vzdrževanja in kalibracije tehničnih znanstvenih naprav v raziskovalnih enotah Inail, v obliki globalnega servisa in polnega tveganja, ki so na lokacijah, določenih v členu 1. dokumentacije pogodbe.
CPV kodi
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAItalijaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsRok v 49 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ItalijaMiscellaneous repair and maintenance servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ItalijaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesRok v 36 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiItalijaRepair and maintenance services of rolling stockRok v 36 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026