Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – Ingenieurleistungen (Technische Ausrüstung) gemäß HOAI Fachplanung §§ 53 ff. - Sanierung der Aula Einhard-Gymnasium, Robert-Schuman-Straße 4, 52066 Aachen, Los 1: HLS, Los 2: ELT
Stadt Aachen - Zentrale Vergabestelle FB60/300NemčijaObjavljeno dne 12. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Inženirska dela (tehnična oprema) v skladu z HOAI, strokovno načrtovanje §§ 53 ff. - Sanacija Aule Einhard-Gymnasium, Robert-Schuman-Straße 4, 52066 Aachen v dveh losih: Los 1 ELT, Los 2 HLS
CPV kodi
Architectural, construction, engineering and inspection services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Stadt Neuötting - Erweiterung Max-Fellermeier-Grund- u. Mittelschule - Objektplanung Gebäude LPH 1-9
Stadt NeuöttingNemčijaArchitectural, engineering and planning servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergNemčijaEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026