Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Švica – Gradbena dela – Monteceneri (TI) Nuovo Centro Medico MZR, Opere da prefabbricato in legno, rivestimento di facciata e finestre in legno-metallo
armasuisse ImmobilierŠvicaObjavljeno dne 08. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Geplant ist der Bau eines neuen medizinischen Zentrums der Region – Monteceneri Piazza d’Armi Wichtigste Mengenangaben: Aussenwände aus Holz: 785,00 m² Innenwände aus Holz: 1’865,00 m² Holzdecke im 1. Stock: 1’065,00 m² Holzdecke: 1’110,00 m² Fassadenverkleidung: 850,00 m² Holz-Metall-Fenster (85 Stück): 190,00 m²
CPV kodi
Construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svájc – Iskolaépületek kivitelezése – 214 Montagebau in Holz - Neubau Primarschule mit Turnhalle Erlenstrasse, Oberglatt
Gemeinde Oberglatt (Anderegg Partner AG)ŠvicaConstruction work for school buildingsGymnasium construction workRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Autópálya és közút építése – N12.80 MP-230024 - Jct de Guin - bretelles - Lot GC – travaux de génie civil (ID 12074)
Office fédéral des routes OFROU, Division Infrastructure routière Ouest, filiale Estavayer-le-LacŠvicaConstruction work for highways, roadsRok v 48 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Mérnöki és építési munkák – Pont Sous-Terre (2334) génie civil
Unité soumissions - Département de l'aménagement, des constructions et de la mobilité (DACM) de la Ville de GenèveŠvicaEngineering works and construction worksRok v 25 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Építési munkák – Kerenzerbergstrasse, Wirai - Beglingen
Departement Bau und UmweltŠvicaConstruction workRok v 27 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026