Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Montaža spuščenih stropov – Neubau Hallenbad Oppenheim
Verbandsgemeinde Rhein-SelzNemčijaObjavljeno dne 07. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Oblokovanje iz lesa Oblokovanje stropov v novozgrajenem kopališču Oppenheim (površina približno 2230m²) vključuje naslednje delo:
- Oblokovanje stropa iz zložnih in lakiranih plošč iz morskega borovega lesa z metalno podgradnjo in zatičnim prevlekom 1.965,00 m2
- Oblokovanje stene iz zložnih in lakiranih plošč iz morskega borovega lesa z leseno podgradnjo in zatičnim prevlekom 330,00 m2
- Oblokovanje stropa iz nezložnih in lakiranih plošč iz morskega borovega lesa z metalno podgradnjo 310,00 m2
Planiranje dela in montaže: 05.10 do 05.11.2026
CPV kodi
Installation of suspended ceilings
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNemčijaLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNemčijaSanitary fixture installation workSports hall construction workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Polizeirevier Werdau, Erweiterung
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und VertragsmanagementNemčijaHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelési munka – Neubau von Erweiterungsanbauten an der Franziskus Schule - Abwasser-, Wasser-, Gasanlagen
Kreis ViersenNemčijaSanitary worksPlumbing and drain-laying workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026