Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Programski paketi in informacijski sistemi – VMware Lizenzumstellung auf vSphere Foundation
SachsenEnergie AGNemčijaObjavljeno dne 01. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Cilj razpisa je trgovno preoblikovanje obstoječih VMware dovoljenj v novo model dovoljenj: - VMware vSphere Foundation (Subscription model). Pri tem morajo biti izpolnjeni naslednji zahtevi: - Konsolidacija vseh obstoječih dovoljenj v enotno Site-ID - Prevajanje obstoječih Subscriptions in Perpetual dovoljenj v ciljni model - Upoštevanje licenčnih položajev, navedenih v seznamu del.
**Nadgradnja**
- VMware vSphere Enterprise Plus (Subscription-Modell)
CPV kodi
Software package and information systems
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12NemčijaServersRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRNemčijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesRok v 4 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHNemčijaSoftware package and information systemsRok v 10 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITNemčijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026