Francija – Proizvodi za medicinsko uporabo – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Opis
Trenutni pogodba je namenjena dobavi standardnih medicinskih pripomočkov za urologične, prehrambne in ginekološke prehode za Združeni univerzitetni bolniški center Šampanje, katerega upravičevalni ustanovi so Univerzitetni bolniški center Reims, Bolniški center Léon Bourgeois v Châlons-en-Champagne, Bolniški center Auban-Moët v Épernay in Bolniški center Sud Ardennes (GHSA) v Rethel-Vouziers. Pogodba je v obliki okvirne pogodbe s poveljnicami v smislu 2. alineje člena R.2162-2 Zakonika o javnih naročilih, ki se izvršuje z izdajo zaporednih poveljnic v pogojih, določenih v člena R.2162-13 in R.2162-14 Zakonika o javnih naročilih. Okvirna pogodba s poveljnicami se sklene brez minimalnega, vendar z maksimalnim. Ocene in maksimalne letne količine so navedene v letnem katalogu potreb, ki je priložen k Tehničnemu dodatku za posebne klauzule (priloga št. 2 CCTP), ki je na voljo na spletnem mestu https://www.marches-publics.gouv.fr. Letni maksimalni znesek ne sme presegati 400% znesek, določenega z uporabo enotnih cen in ocenjenih količin. Pogodba je razdeljena na 68 lotov, podrobno navedenih v "Letnem katalogu potreb" (priloga št. 2 Tehničnemu dodatku za posebne klauzule).
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancijaSpectroscopy devicesRok v 3 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancijaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancijaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesRok v 34 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancijaPharmaceutical productsMedical consumablesRok v 31 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026