Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Laboratóriumi reagensek – MML-97130 Reagentai ir papildomos priemonės bendro hematologinio tyrimo ir kūno skysčio automatizuoto tyrimo atlikimui su įrangos įsigijimu panaudos būdu (Atviras tarptautinis pirkimas)
VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJALitvaObjavljeno dne 23. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Numatoma įsigyti reagentus ir papildomas priemones bendro hematologinio tyrimo ir kūno skysčio automatizuoto tyrimo atlikimui su įrangos panauda.
CPV kodi
Laboratory reagentsMainframe hardwareUninterruptible power suppliesMiscellaneous software package and computer systemsMaintenance and repair of computer equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Orvosi fogyóeszközök – Magistralių rinkinys kraujo ekstrakorporiniam UVA švitinimui su UVA švitinimo įrenginiu panaudai (12392)
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)LitvaMedical consumablesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Orvosi felszerelések – VMKL-409153 medicininė įranga naujam operacinės blokui (II) (Atviras tarptautinis pirkimas)
VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraLitvaMedical equipmentsUninterruptible power suppliesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Sebészeti implantátumok – Endoskopiniai stentai (Nr. 11487-1)
VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (PV)LitvaSurgical implantsRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Elektromiográfok – Audinių miografinė sistema (tarptautinis atviras)
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (PV)LitvaElectromyographsRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026