Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Odstranjevanje azbesta – Restauration des couvertures et charpentes de l'hôtel du Petit-Luxembourg Ouest - Relance lots 6, 7 et 8
SénatFrancijaObjavljeno dne 06. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Ta razpis je namenjen izvedbi del za obnovo streh in stropov v hotelu Petit Luxembourg Ouest, ki se nahaja na 17 rue de Vaugirard v Parizu VI., po neuspešni razpisu prejšnje postopke za pakete št. 6 (Odstranjevanje onesnaženja), 7 (Druga dela) in 8 (Fluids).
CPV kodi
Asbestos-removal workPlastering workFire-alarm system installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workElectrical wiring and fitting work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Confortement et restauration de la Cathédrale Notre-Dame-de-l’Assomption de Montauban - LOT n°1A - Maçonnerie / pierre de taille - fondations spéciales - AO
OPPICFrancijaConstruction workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026