Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Hollandia – Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások – Onderhoud openbare verlichting gemeente Noordenveld
Gemeente NoordenveldNizozemskaObjavljeno dne 14. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
De opdracht heeft betrekking op het onderhoud van de openbare verlichting binnen de gemeente Noordenveld. De openbare verlichting binnen de Gemeente Noordenveld bestaat uit ca. 7.600 lichtmasten en ca. 7.740 armaturen, met een verwachte groei van 2%. Zie voor exacte aantallen het bijgaande bestek.
CPV kodi
Street-lighting maintenance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások – Versneld verledden gemeente Beuningen
Gemeente BeuningenNizozemskaStreet-lighting maintenance servicesRoad lightsInstallation of road lighting equipmentRok v 46 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud E&W-installaties
AQUONNizozemskaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud gebouwgebonden E- en W-installaties Stichting Delta Scholengroep
Delta, stichting voor Katholiek en Protestants-Christelijk primair onderwijsNizozemskaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud en inspectie brandblusmiddelen
ROC van Amsterdam - Flevoland en Voortgezet Onderwijs van AmsterdamNizozemskaRepair and maintenance services of firefighting equipmentRok v 46 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026